İzmir Lazer Epilasyon Fiyatları

İzmir Lazer Epilasyon Fiyatları son dönemlerde bir çok kadının tercih ettiği epilasyon uygulaması için bilgilendirici nitelikte makale yayınlamak istedik. Makalemizde yer alacak olan bilgiler ön görüş şeklindedir. Merkezlere göre fiyatlar değişebilir. Uygulanacak olan bölge, kıl ve tüy yapısı, lazer tekniği de epilasyon fiyatlarını belirleyici faktörler arasındadır. İzmir’de epilasyon yaptırmak isteyen özellikle kadın ziyaretçilerimiz öncelikle hangi bölgeye yaptırılacağını belirlemelidir.

İzmir Lazer Epilasyon Fiyatları
Seanslara göre fiyatlandırma : Bu konu bölgeye bağlıdır. Bacak, koltuk altı gibi bölgelere yapıldığı takdirde 4 seans ve üzeri sürecektir. Buda fiyatlandırmayı yukarıya taşır. Ancak ufak bölgesel diye tabir edilen yerlere yapılır ise seans ücretlendirmeside minimum seviyede olacaktır.

Peki erkekler için lazer epilasyon fiyatları nelerdir? Sırt, genital bölge, göğüs, bacak, kaş ortası, kol, sakal üstü bölgelerine uygulanan epilasyon için fiyatlar seans olarak 80 lira ve üstü şeklindedir. Erkekler lazer epilasyon yaptırırken en çok sakal üstü için araştırma yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir