İzmir Lazer Epilasyon

İzmir Lazer Epilasyon platformu olarak kaliteli ve hijyenik koşullara önem göstererek faaliyetimizi devam ettirmekteyiz. Yaptığımız çalışmalar, uygulamalar kendinizi daima özel hissettirecek, daha farklı bir mood yakalamanızı sağlayacaktır. Hizmet standartlarımızı üst düzeyde tutarak gerekli donanımlarımız ve alanında tecrübeli personellerimiz sizlere epilasyon konusunda, seanslarda ve seans sonrası destekler ile bilgi vermektedir.

İzmir Lazer Epilasyon

Verilen hizmetlerimiz ve uygulama teknikleri

Alexandrite Lazer Epilasyon Optik enerji salgılaması gerçekleşmektedir. Selektif fototermoliz prensibine dayalı olarak etki eder. Kıl ve tüy gibi hedefleri ısı enerjisi ile yok etmektedir. 80-90 °C lik sıcaklık yaratmaktadır. Bu sistemin en çok tercih edilmesinde ki sebep ise contact cooling, photon recycling özelliğine sahip olması ve precooling, cooling ve postcool gibi soğutma sisteminin olmasındandır. Ağrı en az seviyededir. Bıyık, koltukaltı ve kaş bölgelerinde oldukça etkilidir. Beyaz ve açık tenli kişiler tercih etmektedir.

Diot Lazer Epilasyon Diode lazerin dalga boyu 800-810 nanometredir. Bu boyut derinlik ile ilgilidir. Deri nüfuzuna daha çok etki etmesi amaçlanmaktadır. Kıl kökü ısıtılır ve yeniden tüylenme olmaması için uygulanır.

Nd-Yag Lazer Epilasyon Açık ve kahverengi kıllarda etkilidir. Melanin yönünden zengin olan tenlerde bu sistemi kullanmak daha doğru sonuçlar vermektedir.

Karbondioksit Lazer 0600 nm dalga boyuna sahiptir. Co2 lazerler uygulandıkları bölgede suyu buharlaştırma etkileriyle soyucu etki gösterirler.

Dijital Spektrofotometre doğru ten renginizi vererek teninizde bulunabilecek melanin hemoglobin düzeyini ve teninizin hassaslığını ölçer.

İzmir Lazer epilasyon için dönem kış ve sonbahar mevsimidir. Cilde ve deriye direk güneşin temas etmesi sağlıklı bir epilasyon için önerilmemektedir bu sebeple yaz ayları uygun olmayacaktır. Ancak her bölge ( yüz, kol, bacak ) güneş temasını yapabilir. Yazın güneşlenme, bronz tene sahip olma durumlarından dolayı epilasyon seansları uzayabilir, etki azalabilir. Dönemsel olarak tercih edilecek ise görünen bölgelerde kış aylarını tercih edebilirsiniz. Yazın terlemenin, duş almaların artış göstermesi de epilasyon için elverişli değildir. Siyah kılların uygulama sırasında daha çabuk etki gösterdiği genellikle kabul görmüştür. Seanslar sırasında doğru cihaz, doğru uygulama ve teknik ile kalıcı çözüm olabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir